"...ma pusti sta ce ko reci vazni smo mi,
ne znaju nista o sreci,
pa sve bi kvarili,
samo me zagrli jako i ljubi polakoo..." (:
Ljubav je najcesce jedno veliko mastanje,jer smo izmislili sve vrline kod zene koju volimo i ubrazili da su sve srece moguce,i zakljucili da su sve prepone sitne i neznatne
Ti si droga ovog narkomana ,koji jedino zeli ,da cuje jednom dnevno taj tvoj divni smeh za koji bi ovaj diler sve dao
Zasto onda zmuris kada ti pridjem? Jedan mi pogled uzvrati! Moju lepotu u dusi nosis jos tiiii...
Kažu da prava ljubav ne postoji
Ne verujem u to
dan za danom necujno prolazi sce su vise mokri moji obrazi ,sve vise za tobom srce place jer svaki sekund volm te sve jace
necu ti pozeleti moj zivot tuzan je,ni moju srecu nemam je,ni moje snove prazni su ,moja obecanja bolna su ,dacu ti moje srce ono je ranjeno al te i dalje iskreno voli <3
Sreca doci nece
zvao sam je, zvao
zbogom, moje cvece
zbogom, sneg je pao
Jedino mi sada kisa moze pomoci,da istrcim napolje i vrisnem, i da kapi kise sakriju moje suze i da sperem gorcinu i jad koju osecam nevero moja sto me izneveri!
Nadam se da me nisi zaboravio jer ja tebe nikada necu moci sanjam te skoro svake noci i mislim da ces doci
Zamolila sam anđela da pripazi na tebe i on te potražio, ali se vratio prije nego sam očekivala. Rekao mi je: jedan anđeo ne treba drugog da ga čuva!
Bog ti da pamet da je koristis,
da ti druga da mu tajne pricas,
da ti roditelje da te vole,
ali zasto ti da ljubav da bi patio ne Bog to ne zeli ljubav ti je dao da vidi dali ti ona vredi<3
Poslat cu ti vjetrom poljubac blag, da ti kaze da da ima netko mome srcu drag, a Ti ga udahni da zauvijek ostane tu, jer ja sam sa Tobom i u dobru i u zlu. Voli te tvoja viktorija
zbog tebe se budim zbog tebe disem za tebe duso ove stihove pisem<3<3<3
Drugarice mila utesi me sada,reci da u zivotu jos postoji nada.... Otvori mi srce uzmi bol i tugu,pomozi mi da shvatim da moj dragance ima i voli drugu.....:(
Neka vam se ispune sve želje, da u miru i božjem blagoslovu dočekate novu Godinu! Sretna Nova godina!
ostavljam ti sad srce svoje ❤
neka trune neka vene radi vecne uspomene!!
#posveceno milosu m.
'i da na kraju sveta si,u mom srcu zauvek si. i sve sto imam dugujem samo tebii,maliii moj!'
postoje bica čija je sudbina da se sretnu,gdje god da su,gdje god idu...jednoga dana ona se sretnu!!!by:kung fuu panda
kazem da te volim, i nemogu da odolim,srce te sve vise voli,jer kada bi sve puklo postao bi niko,ne zaboravi me sad jel te volim kao niko <333