I just visited porukice.info and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do?
Our prices start from just $195 (USD).
Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work.
Regards,
Joanna
Boost your Local presence and stand out with our expert Local SEO and Google My Business services! Elevate your visibility, attract more customers, and dominate your local market. Reach out to us today at Brandbuildingassistance@outlook.com and let's optimize your online presence.
Ja više ništa ne tražim, jer sam u tebi pronašla sve što sam htijela 😍🤍
Volim te nerviram jer je to znak da te volim celim srcem🔐❤️
Poznajes je kao veoma jaku osobu,koja nikada neda na sebe.Ali kada je pored tebe "jacina"nestane.Naravno prijatelju da ce nestati...Ona se pored tebe raznezi kao malo dete u zagrljaju najmilijih.Ona tad ima najlepsi osmeh,meko srce,i oci pune sjaja dok te gleda.Grli te bas onako jako kao dete kad grli omiljenu igracku.
Postoji samo jedna mala razlika...ti njoj nisi igracka ti si njoj ceo svet.
Mogu da se okrenem za svakim deckom koji prodje.Mogu da se osmehnem svakom drugom decku,ali samo jedan decko ima moje srce i mislim samo na jednog decka pre nego sto zaspim! <3
U svom životu želim 3 stvari:
Sunce,Medu i Tebe.
Sunce za dan,
Medu za noć,
i Tebe ZAUWEK!
Lep si, sasav si, sladak si, volim te takav kakav si!!! <33 :**
Zasto me stomak boli
Hej pa ja te volim
Leptirici po njemu lete
Hej pa ja vise nisam dete
Sad sam samo jedna zena
Sto je zbog tebe na sve spremna!!!!!
Svi mi kazu da sam luda jer dugo spavam..
Budale ne znaju da tebe sanjam. :)
Hvala ti što si tako dobar prema meni,što si me naučio da prave vrednosti cenim, što trpiš ako sam nekad dosadna i teška, za nas nikad neću reći da smo greška...Hvala ti na svemu lepom što si mi pružio, i nikad ne pitaj, ni kako, ni zašto, VOLIM TE jer si to zaslužio.
Gde god me put odvede,ja uvek ostajem tvoja,uvek sam tu za tebe ako me zelis jedina ljubavi moja....
...gde da krenem kada tebi u ruke padam,kog da volim kada samo se TEBI nadam,gde da stanem kada ne znam gde da idem,ej,moj dragi ne zaboravi me...
Ako me ikada budes vidio u zagrljaju drugog mladica
nemoj misliti da ga volim i da sam sretna sa njim..
Znaj da je to pokusaj moje mladosti da te zaboravim...
volim te volim...zasto bih krila...sa tvojih usana i otrov bih pila...
~Ljubomorna sam na sve sto me deli od tebe, hajde dodji smiri te, moje zenske bubice~ ♥ :DD
Ja ne mogu i necu nikada zaboraviti tvoja oka dva..sto gledala su me kao da sam ti na svetu JEDINA..!
Zao mi je sto je kraj...ali ipak dragi znaj bio si mi srcu drag a sad nek te nosi vrag
Volela te jesam zato dat cu te,
na dnu sam te nasla tamo opet vracam te.
Eto kako sve za jedno noc se okrene,
bio si moj zivot sad si mrtav za mene
Ja imam jednog malog andjela koji leti okolo i udara ljude cekicem.Svako kog udari dobija malo moje ljubavi.Nadam se da ce te prebiti kad te vidi..:)