Najnovije poruke

Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
Tiho polako grobu se spremam zasto da zivim kada srece i ljubavi nemam poslednji poljubac primi od mene jer i mrtve usne tebe zele:-(:-(
Srela sam ga kada ga nisam trazila,upoznala kad sam se najmanje nadala,zavolela sam ga kad to nisam smela i izgubila kad sam ga najvise volela<3<3
Zasto da setam snovima,kada se nista dogoditi nece,jer moj je zivot bez ljubavi i srece.Zasto da nekog volim,da mi duša vene kad ustvari niko ne voli mene!!!
Ludo srce moje zaljubi se jako a da te preboli nece moci lako jer mnoge su oci gledale u moje al ja necu druge hocu samo tvoje!!!
Ljubavi tako te nocas zelim kraj sebe, mislim svakog trenutka na tebe :-* ...zelim ti lijepe snove, ljubim te beskrajno i zelim LAKU NOC ...
Bez kajanja gledaj u proslost. Bez straha gledaj u buducnost. Ne ocajavaj nikada u zivotu, i znaj, DA MORE POSLE NAJVECE BURE IZBACUJE NAJLEPSE BISERE! SRECAN RODJENDAN <3
okreni se i idi kad mi prva suza krene,kao da sam vazduh samo prodji pored mene jer poslednje što želim je twoje sažaljenje.
Tvoje ime...čujem da ga uzvikuju na ulici,i plašim se svakog sa tvojim imenom...Svega tvoga se plašim da se ne navikavam na to,kad znam kako se priča završava.
CEMU SLUZE SNOVI,AKO SU JUTRA HLADNA,KADA SU TVOJA USTA VARANJA GLADNA!KADA SVAKI TVOJ DODIR STVARA MI RANU,SVAKA TVOJA RECPOTVRDI LAZ ZNANU!CEMU SLUZI LJUBAV,AKO JE ONA VRELA,AKO JE TAKVA LJUBAV SRCA SAGORELA,IZ PEPELA NJENOG SAMO UGARCI STOJE I SVOJE POSLEDNJE MINUTE BROJ! 03.10.2012G

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0