Najnovije poruke
ti ni da pomenes.
Hocu da re ljubim ti glacu okrenes,
cemu to
mnogo boli sto smo zajedno.
<3<3<3 :((
grok,grok,grok
a ja tebi
cmok,cmok,cmok
U šupi mi tri metra drva, oooojj majko ko ce ih iscjepat' :D
nebo je nocas ogromno,nebo nocas zna gdje je moje maleno,nebo je nocas krivo za sve..da si barem ovdje al nema te..
Decko: Pa i ja sam lep,pa se ne hvalim.. :D
<3 Nenad <3