Te lepe oci,to vitko telo,taj zanosan osmeh.... Ali dosta vise o meni, kako si ti?
Pogledaj i ove poruke
Kad bi srce izvadili moje i stavili u ruke tvoje, ono bi i dalje kucalo za tebe jer te volim vise nego sebe.
Док зека вози авион, шаљем ти пољубаца милион. Док зека у рупи зебе ја мислим на тебе. Баш се зеки сада штуца, за тебом ми срце куца.
Ja uvek imam nesto ali nikad nemam sve
uvek stignem kasno gde je trebalo biti pre,
ne dozvoli da daljina i
ljudi zli ucine da me zaboravis ti.
kad se sretnu oci nase ja spustim pogled dole,neka ti bude jasno da te moje oci vole,teram te od sebe sa sobom se borim,zelim da te mrzim a prokleto te volim.
Slušam muziku vetra a vetar plače, mislim da te mrzim a volim te sve jače!!!
Zivot je prica bez kraja,dok ne prodjes kroz vrata raja,ne znas sta donosi noc a sta dan,al' jedino znam. Zivot mi doneo tebe da te u srce zakljucam. Na ovaj dan sreo sam se sa usnama tvojim,bio je to osecaj sto i danas postoji...nezan i opojan,sto siri se venama mojim... I puca mi kroz vene,sto siri se ko stihija kroz mene..volim te moj slatki andjelei hiljadu reci sad u pesmi malo je da ti kazem koliko volim te! na ovaj dan sreo sam se sa ocima tvojimi u tebi video onu pravu koju cu voleti,za koju cu ziveti! Ono nesto posebno sto ce zauvek trajati! U zivotu postoje dani koje pamtis dok si ziv!! 10.7.2012. " volim te,bebo "
Voli me minut, sat ili dan, voli me stvarno da znam da nije san. Da li znaš kako je kad se za nekog svom dušom boris, kad ga u očima za malo ljubavi moliš, kad poslednji otkucaj svog srca daš, kako je to da li znaš?
Nikada nista u zivotu nisam zelio tako kao tebe sad eh da je ovo sad vratiti pa da bude nekad.