"Često zaboravim da i ja imam srce, da i ja imam osećanja, da i mene boli. Tešim druge, a gore mi je nego njima..
Poruka broj #10590
"Često zaboravim da i ja imam srce, da i ja imam osećanja, da i mene boli. Tešim druge, a gore mi je nego njima..
Pogledaj i ove poruke
uspijeva da bude obostrano zadovoljstvo.
Upoznali da se zaljubimo.
Zaljubili da se rastanemo.
A rastali da se zaboravimo.