negledaj me dok te gledam jer oni koji nas gledaju gledajuci kako se gledamo pomislice da se volimo.
Pogledaj i ove poruke
TI SI MALO MACE STO pO Srcu gbere VOLIM TAJ OZILJAk JER JE TO OD TEBE PORED TOG OZiLJKA TVOJE IME PISE I ZATO JA TeBe VOLIM NAJVISE.....
sedim ja tako i posmatram zvezde, u mojoj glavi misli se gnezde, lezimo mi i travu duvamo. ma salim se sreco aj se smuvamo!!!
decko:znas li da racunas ? |
devojka:znam
decko:racunaj da si moja :*
Orgazam ima 6.faza:
ASMATICNU:ax,ax...
GEOGRAFSKU:tu,tu...
MATEMATICKU:vise,vise...
RELIGIOZNU:ox,BOZE
SAMOUBILACKU:umirem
UBILACKU:AKO STANES,UBICU TE....
Ако ме будеш нападала,знај нећу ти пружити никакав отпор.
Bicu slobodna i necu se vezati,vazno je samo dobro se zezati! P.S.ti si jedini izuzetak ove poruke!!!!!
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije
Nemam decka ako te zanima bas,a ti si mi sladak sam da znas...