Nikad se ne zaljubljuj u plave oci,plavu boju jer zbog njih se tuguje,luduje,pati.....Ako tvoja ljubav ima plave oci znaj da se od njega se neces nikada odljubiti!!!! Samo ces govoriti VOLIM TE <3
Poruka broj #11152
Nikad se ne zaljubljuj u plave oci,plavu boju jer zbog njih se tuguje,luduje,pati.....Ako tvoja ljubav ima plave oci znaj da se od njega se neces nikada odljubiti!!!! Samo ces govoriti VOLIM TE <3
Pogledaj i ove poruke
da srusim sve sto je izmedju nas...
da ti viknem glasno ja te jos ma nije vazno...