sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio
Pogledaj i ove poruke
У животу су ти највише потребне три ствари: паре, срећа и здравље.З ато код нас на сваком кораку има банка, кладионица и апотека.
Usne su slatke
za poljupce glatke,
karminom se saraju
da decake varaju!
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha
Super mi je pusim,pijem,drogiram se xD cini mi se poprawljam se !!! xD
Nije majmun kriv što je od njega nastao čovjek.
Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Timski rad je zakon. Uvijek možeš okrivit nekog drugog.
Eh da je ljubav kao odbojka...kazes"moja"i svi se odmaknu...xaxaxa