Sta ce mi zivot bez tebe dragi
kad drugu ljubav
ne zelim da imam
Sanjam te sanjam
skoro svake noci
samo si ti u srcu mom
Nocas mi srce pati
nocas me dusa boli
Tesko je kad se voli
kad ostanes sam
Sale nedostajes mi obozavam te...cmok
Pogledaj i ove poruke
Jeb** poljupce preko telefona...dodji da se ljubimo kao ljudi...:)
Pala je noc svuda je tama moja dusa bez tebe je sama sunce spava, mesec drema kako je tuzno kad tebe nema... Jellena
Nema te milo moje, sekunde brojim do poruke tvoje, al telefon cuti kao da hoce da ga molim, ne zna da si mi sve na svijetu i da te beskrajno volim!
Tako male stvari cine zivot moj a ono sto mi fali poljubac je tvoj...
Ej psssst! Ja sam porukica koja se sama poslala sa ovog broja. Vlasnik nema pojma! Hocu da ti kazem da misli na tebe i da mu puuno, puuuuno nedostajes!
Napisacu na svim ciglama NEDOSTAJES MI i molicu Boga da te bar jedna tresne u glavu, pa da vidis kako boli kad ti nedostajes nekom ko te VOLI
Setam ulicama ovog pustog grada, a, mislim na tebe upravo sada, zelim da te vidim, da ti kazem zdravo, i da budem sa tobom makar samo malo:-)
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...