Volim da te diram,da te gledam da te nerviram,da ti mozak ispiram.Volim da te mazim,pazim,razmazim,da te zarazim ne volim da te molim ali VOLIM DA TE VOLIM...VIKI..
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
sinoc sam otisla kuci, otkljucala stepenice, popela se na vrata, otvorila pidzamu, obukla krevet i swe to zbog tvog poljupca... <3
Ja se tebi swidjam, a ti meni?! ;)))
Osmeh+Pogled=Muvanje...;))
BOL ZA IZGUBLJENIM STVARI MNOGO JE VECI,NEGO STO JE I ONA SAMA ZNACILA....
-->>Dugo, vec dugo te posmatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu..// i konacno sam uspeo... <3 andjele! Pa ti nemas krila <3 :**
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3