Wrati mi se ti,bez tebe necu ja,u mome srcu shwati da si ti jedini,boli me dusha od kada nemam te,samo znaj za tebe borim se...
Pogledaj i ove poruke
Pošto smo konstatovali da ste veoma zgodna osoba, razmišljali smo da vas kloniramo - ali pošto je kloniranje skupo - jebaćemo vas dok ne klonete!
Nije majmun kriv što je od njega nastao čovjek.
Крме моје мало бандоглаво, буди ми здраво! Једи пуно пуно диња да будеш добра свиња ко од неке добре расе а не само ГЛУПО ПРАСЕ!
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
Ja sam dobra osoba.Cak i kada nekog posaljem u p.m. razmisljam da li je tamo sigurno stigao!
Ја сам мали ванземаљац који живи у твом мобилном телефону, то што стежеш су моја јаја, по твом осмеху рекао бих да ти се свиђа, молим те престани!
Moje srce je jedna velika livada, a ti si jedina krava sto u njoj pase!