Ustajem za 5 min . 07:05-07:10-07:15-08:30 uuuuuu jbt!
Pogledaj i ove poruke
Ja sam mali prasac ime mi je kvasac.
Nije bitno šta mi pričaju iza leđa... bitno je da šute... kad se okrenem...
Ljudi kojima je sudjeno da budu zajedno,uvek se nadju na kraju.Jer istinita ljubav uvek pobedi! :)) ♥♥
Рекла си да не желиш више да се видимо, али ипак дођи, угасићу светло!
fanta okreni na igru ja je okrenuo ona se prosula xaxaxaxaxaxaxax :D :D
Žena ti kaže -Idi kvragu. Ti odeš, a ona te tamo dočeka.
sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio
OVO JE MIŠ, DOBAR MIŠ, NAČIN MIŠ, DA MIŠ, IDIOT MIŠ, MIŠ BUDE, MIŠ ZAUZET, MIŠ DVA MINUTA. Sada ponovo pročitaj poruku bez reči "miš"