ZELIM VAM ONO STO SE NIKO NIJE SETIO DA VAM POZELI,A STO ISCEKUJETE CUTECI.NEKA I TO NEIZRECIVO ,STO SAMO VI ZNATE BUDE ISPUNJENO !SRECNA NOVA GODINA!!!*--*
Pogledaj i ove poruke
Od milijarde sjajnih zvezda, najlepša neka TEBI zablista i ostane večno ispod tvoga krova...SREĆNA TI GODINA NOVA!!!
Nova godina je list, nenapisan, beo i čist. Na njemu piše iskrena želja, puno ljubavi, zdravlja i veselja!!!
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)
Желим ти из доброг најбоље, из лепог најлепше, пуно здравља, успеха и љубави... Нека ти сваки дан почне са осмехом, траје срећом и заврши лепим сном! Теби и твојима желим СРЕЋНУ НОВУ 2013!
Šta poželeti nekome ko ti je drag? Želim ti sunce kad je kiša, osmeh kad padaju suze, želim ti svetlo kad je mrak, želim ti najlepšu godinu do sad!
Ja nisam ptica i ne znam da letim, a sve što mogu je da te se setim. Nisam ni dobra vila i nemam njene moći, da ti ispunim želje u novogodišnjoj noći. Nisam ni Deda mraz koji poklone deli ali sam neko ko ti sve najlepse želi! SREĆNA NOVA GODINA!!!
Sve ružno što ti u knjizi života piše nek se od danas izbriše. A sve lepo što ti se sniva, nek ti se od ove godine zbiva! Srećna Nova Godina!
Нека ти 2021. испуни велике планове и донесе мале победе!