esi kad mu se neka osoba svidja. . . A ja uvek poslusam svoje srce. . . Budi moje srce ja cu da te slusam!:-):-):-)
Poruka broj #12953
esi kad mu se neka osoba svidja. . . A ja uvek poslusam svoje srce. . . Budi moje srce ja cu da te slusam!:-):-):-)
Pogledaj i ove poruke
da mislis na mene moja slatka tajno,
i ne zaboravi da te voli neko
cijem si srcu blizu,a usnama tako daleko....