Ne znam ovo kako da ti kažem, prvo sam te mislio nazvati ali ne mogu da se džabe i ja rastužim sa tobom, ali eto odlučio sam preko poruke, tako je najbolje za oboje. Ja sam u bolnici,otkrili su da mi ima nešto u srcu, nemoj biti tužna jer znaš da to ne želim nikad..izvini što sporo pišem ali znam da sporo čitaš.. Evo da ti i otkrijem: našli su tebe u mom srcu! Operacija nije uspjela, jer tebi je tu mjesto i ti tu ostaješ zauvijek!!!
Pogledaj i ove poruke
Ljubav je nesto sveto i ti to znas, nesto sto te tjera da se potpuno predas, da srce otvoris i priznas sve, da imas hrabrosti da kazes 'Volim te!'
Nikada nista u zivotu nisam zelio tako kao tebe sad eh da je ovo sad vratiti pa da bude nekad.
oprosti sto ti smetam sto ti snove rusim, sto kroz tvoje snove setam, sto opet te gusim, sto ludo te volim i nudim ti sebe, oprosti al ne mogu da zivim bez tebe <333
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...
Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja,i zato ponekad tiho Boga molim,da zivim vecno da mogu vecno da te volim. . .
Ako postoji ljubav, onda te volim.. Ako postoji zelja, najvise te zelim..A ako je sve to laz, ti dodji kod mene, ispuni mi zelju da vecno pricamo o ljubavi i da se u oci "lazemo"!
Ne vidis ga neko vreme, mislis da je sve u redu, da si ga prebolela, krenes da uzivas i ne razmisljas o njemu, okolo prosipas price kako ti je "svejedno", kako ti je on bio samo "prolazna kriza" i onda se on pojavi, stoji ispred tebe, puls ti ubrzava, centrifuga u stomaku, nasmesis se i shvatis koliko ga jos uvek zelis, nakon svega, shvatis da ga nikad zapravo nisi prestala voleti :)
I smrt će jednog dana doći po svoje i Bog će biti svedok za nas dvoje. A tada kad otvore srce moje, u njemu će pisati "za tebe je kucalo maleno moje!"