tesko je,tesko je...nekad swe sam ti bila,nekad sam zorom samo twoje njezno lice dirala...ehh nekada....sada ti nisam anđeo sada ti nisam zwijezda wodilja,sada sam ti samo jedna malo pahulja u dubokoj zimzkoj noci gdje mecawa wlada ehhhh...zasto???
Pogledaj i ove poruke
Znam da me ZELIS-NESTO MI KAZE! Znam da me SANJAS-SRCE ne laze! Tesko mi je da zivim bez tebe... Da mi je dobro LAZEM SAMU SEBE!... A znam da me volis... KAO I JA TEBE!!
• Do skoro nisam ni bila svesna šta je to ljubav... Onda odjednom u mom životu pojavio se neko poseban, neko s kim mogu da pričam uvek o svemu, isto tako i samo jednim pogledom razmenim gomilu reči, ali opet lapo mi je i kada ćutimo i samo se gledamo... Neko u čijem se zagrljaju osećam kao da lebdim... I tada sam shvatila kako je.. Zaspim i probudim se misleći o tebi, učim i svaka reč počinje na slobo S, pogledam se u ogledalo i vidim... tvoj osmeh... VOLIM TE SALE....Nella
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...
voli me, volecu te, ljubi me, ljubicu te, varaj me ubicu te!!...
Neka prokleta bude svaka nova ljubav tvoja i nek te vecno prati ta nevina krv moja...Kao sto mene pece,neka tebe smrvi jer na sebi nosis trag nevine moje krvi..
Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja,i zato ponekad tiho Boga molim,da zivim vecno da mogu vecno da te volim. . .
Moja želja si ti .. Anđeo s neba .. Anđele volim te .. Volim do neba .. Ti si taj poseban .. U mome svijetu .. I dalje čuvam .. U svojem tijelu .. Al tii .. I dalje nisi svjestan .. Koliko volim te .. Poletimo do neba .. Sa tobom mogu sve .. To me čini tako sretom .. Samo priđi .. Mali i vodi me .. ! <3 samo za Saleta od Nelle !
Zelim da volis moje poruke.
Zato, nasmesi se...
E, tako...
Volim tvoj osmeh i ako te neko pita: "Kome se smejes", ti reci "JEDNOJ MALOJ BUDALI KOJOJ PUUUUNO NEDOSTAJEM"!