Ma sta ce ti takva sreca, da ona te na me seca....
Posle mene, sve su ti samo, trag karmina, glavobolja za tvoje,
posle mene, ni jedna dobra ti nije bila, jer nema nista moje ;))
Pogledaj i ove poruke
-->>/Msm tvoj cale mora da je terorista, kakvu je bombu napravio swaka mu čast--< ;))
Orgazam ima 6.faza:
ASMATICNU:ax,ax...
GEOGRAFSKU:tu,tu...
MATEMATICKU:vise,vise...
RELIGIOZNU:ox,BOZE
SAMOUBILACKU:umirem
UBILACKU:AKO STANES,UBICU TE....
Dugo sam u krizi. Namazi medom, osvezi ledom. Polozi me celu, zeli me vrelu. I ove noci samo za tvoje oci, glatke noge sijaju u mraku, moj jezik na tvom stomaku. Bezobrazan budi,mazi mi grudi, to osecam bicem celim. Sreco, shvati da tebe zelim!
OSECAM NOCAS ANDJELE MOJ KAKO SE PALIS NA DODIR MOJ,TI IMAS MENE JA IMAM MOC XAJDE DA ZAJEDNO PROVEDEMO NOC .......
Stara klupa, rukopis moj. Još te volim, piše na njoj… ♥
Prema cl.24,odluka 3,stav 1,tacka 5,amandman o seksu,osudjujem te na dozivotnu robiju u mom krevetu.Protiv ove odluke se ne moze uloziti zalba.
Imaš oči kao more bićeš moja prije zore!!!
Imas sitno? Mama mi je rekla da je zovem kad se zaljubim.......:)