Noćas se nebo za oluju sprema,toliko toga ti želim reći,ali tebe nema!Opet će padati one letnje kiše,kako da ti kažem da od prijateljstva želim više!!!?:-*
Pogledaj i ove poruke
Hajde da podelimo svet ovako... NEBO tebi, a ZVEZDE meni, MORE tebi, a TALASI meni...ma ne, bolje ovako: SV TEBI - A TI MENI!!! :****
Tesko je mrzeti nekog kome si ♥ dao. Tesko je krenuti kada si jednom stao. Tesko je proci kraj nekog ko ti je bio sve. Tesko je voleti a reci ne.
Кад на телефону мом видим твој број и кад ми кажеш ХАЛО - срце би ми стало! Али мало по мало, хало по хало, ја те заволех, СУНЦЕ моје мало!
<3 hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.hvala ti za rec sto suzu brise ,takva se osoba ne radja vise <3
Kazes da volis sunce,ali kad je sunce jako ti bezis u senci .Kazes da volis kisu,kad pada kisa ti otvaras kisobran.Zato bojim se kad mi kazes VOLIM TE !
Ljubav je nesto sveto i ti to znas, nesto sto te tjera da se potpuno predas, da srce otvoris i priznas sve, da imas hrabrosti da kazes 'Volim te!'
bog je dao ljubav da se voli ,a nije znao da ljubav zna i da boli
zbog tebe umrecu i ti ces to znati,kad shvatis da te volim ti ces zaplakati,kad te svi ostave na grob ces mi doci,pozeleces da ustanem ali ja to necu moci.