Želim da te volim na svoj način. Onako blesavo i prirodno. Da te u naletu spontano zagrlim najjače što mogu. I kada ponekad kao dignem nos, to je čisto da me uhvatiš za struk i pokažeš čija sam zapravo :*
Pogledaj i ove poruke
moj osecaj prema tebi opisala nikom ne bih sto te wolim nisam kriwa wolecu te dok sam ziwa..........
Sanjam da ti cujem glas, a sve je nocas protiv nas, sanjam pesak, valove, na prste stanem ljubim te, sanjam gledas mi u dlan i kazes ovde pripadam, kroz smeh te ljubim nocima, sa zvezdama u ocima, al probude me koraci i razdvoje nas ljudi zli, o zabranjena moja ljubavi.Al volim te, u inat ljudima, jer trebam te ko zrak u grudima i ne dam te, zauvek bicu tu, za tebe znaj, u dobru i u zlu.
Nisam bezgrešna, ni nepogrešiva.. Ne znam da mrzim, ali znam da vratim... Ne volim laž,ali kada je potrebno, znam da slažem... Iskrena samo za one koji zaslužuju... Naivna za one, koji misle da mogu lako sa mnom... Glupa, kada mi nešto ne odgovara... Pametna dovoljno, da te spustim na zemlju i još dva metra ispod nje...... U suštini, posebna a u isto vreme jednostavna....! ;)
Hajde da podelimo svet ovako... NEBO tebi, a ZVEZDE meni, MORE tebi, a TALASI meni...ma ne, bolje ovako: SV TEBI - A TI MENI!!! :****
Док зека вози авион, шаљем ти пољубаца милион. Док зека у рупи зебе ја мислим на тебе. Баш се зеки сада штуца, за тебом ми срце куца.
Upravo tražim izlaz iz prošlosti koje me boli, proklinjem srce što uzalud voli, u duši plačem kriveci sebe, ali ipak mislim na TEBE!!!
Hocu da te obgrlim ceznjom nasmejanog deteta..pozeli moj osmeh,pomalo snen...na tvom levom ramenu...negde u buducnosti koja se prikrada na vrhovima prstiju..pozeli me uz sebe..za jedan trenutak ili vecnost,ali pozeli me..dolaze dani dugi i vedri,dani koji ce nas promeniti,dani koji ce nebu dati novu boju..dani koji ce stvarnosti dati novi smisao..cekam te dane mazo...i tebe u njima...da ulepsamo svemir jednom novom zvezdom sto ljubav se zove...da oplemenimo sebe voleci jedno drugo...'''''''posveceno nekome ko mi je ulepsao poslednje dane zivota...hvala sto postojis..sada se vise ne bojim....otici cu sa tobom u mislima i mom srcu...vredelo je mazo zbog tebe ziveti''''''''''''''mojoj mazi s ljubavlju...
___ ljubavni kolac ____
150g pogleda
200g poljupca
300g uzdisanja
To treba mesiti na tvrdoj klupi u parku u lezecem stavu.Za 9 meseci kolac je gotov... :DD