Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Zdrawo, da se upoznamo!ja sam wracara,vracam paroslost,menjam sadasnjost,proricem buducnost,mrtwe ozivljavam a zive ZAJEBAVAM!!!:)
A da malo vježbamo matematiku? Tebe i mene zbrojimo, odjeću oduzmemo, krevete dijelimo, pa se množimo >.< <3
Idu dva kondoma ulicom i ovaj jedan kaze drugom brate zenim se a ovaj drugi ce njemu u jbt al si ti puko.
Setaj po sumi,setaj po stazi ali na svoje dupence pazi,dupence strada dok covek migne jer ovde jebe ko koga stigne!
Imas anticku lepotu...Licis mi na Trojanskog konja
kako poznati muskarca u klimaksu.lako,mozak pocne da mu se kurci a kurac da filozofira
Добићеш ме кад се најмање надаш, насмејаћеш се кад ме видиш, пожелећеш ме опет, а ја ћу мало каснити. Чекај ме - твоја СМС порука.