Želim vam samo ovo: kašiku snage, lončić radosti, kotlić uspeha, jezerce para, more sreće, okean zdravlja i ceo svemir ljubavi!
Pogledaj i ove poruke
Ako je sreća pahulja, želim ti planinu belu. Ako je ljubav kap vode, želim ti reku celu. Ako je uspeh zvezda, želim ti nebeski svod. Ako je drug kao brat i ti si meni rod. Neka ti ova Nova Godina donese sve što u poruci staje i neka među nama Večno Prijateljstvo Traje.
СРЕЋНА НОВА ГОДИНА! Нека све ружно и тужно остане иза нас у старој, а нова донесе лепе тренутке које ћемо памтити до краја живота.
U Novoj godini ti želim MIR jer njime sve započinje, LJUBAV jer daje smisao nesavršenom svetu, PRIJATELJSTVO jer ostaje i kad ničeg drugog nema, TOLERANCIJU jer nismo svi isti, SMEH jer leči bolesti, SITNICE jer se u njima krije SREĆA i SNOVE jer se mogu ostvariti!
Nova godina je list, nenapisan, beo i čist. Na njemu piše iskrena želja, puno ljubavi, zdravlja i veselja!!!
Sve ružno što ti u knjizi života piše nek se od danas izbriše. A sve lepo što ti se sniva, nek ti se od ove godine zbiva! Srećna Nova Godina!
Ja nisam ptica i ne znam da letim, a sve što mogu je da te se setim. Nisam ni dobra vila i nemam njene moći, da ti ispunim želje u novogodišnjoj noći. Nisam ni Deda mraz koji poklone deli ali sam neko ko ti sve najlepse želi! SREĆNA NOVA GODINA!!!
Poleteli Andjeli poput ptica, nek dotaknu osmeh tvog lica, nek ti donesu poruku na krilima belim da ti u Novoj Godini sve najlepse zelim !
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)