na krevetu starom našla baba drogu pa je četir dana trenirala jogu.pomešala baba drogu mesto čaja posle pola sata videla je zmaja.babi vutre nema krizira već dugo da joj uzmem doping prodao sam jugo.xd
Pogledaj i ove poruke
Ko rano rani,ceo dan zeva!:)
ŽENSKA MOLITVA:
O Bože daj mi muškarca koji može.Ako ne može pomozi mu Bože,ako i onda ne može uzmi ga Bože.Ako neće a može,kazni ga Bože da više ne može.
To što postojim nije rezultat prirodne selekcije, već zbog toga što Bog poseduje smisao za lepotu. A ti...? Pa da - jer Bog poseduje i smisao za humor!
Idu dva kondoma ulicom i ovaj jedan kaze drugom brate zenim se a ovaj drugi ce njemu u jbt al si ti puko.
Gleda covek zenu sa metlom u rakama, i pita je:,,Draga,jel to cistis il se spremas da poletis?'' hahahahahahahahh :) :) :)
Kad niko ne bude obracao paznju na tebe,kad nikom ne bude stalo do tebe. Kad te niko ne jebe ni 1%, javi se meni jebacu te 100%
Cudis se jer ti se ne javljam!? Ne da si mi uzeo SRCE, vec i PUNJAC!!! :):*
danas je tesko biti glup jer je konkurencija velika