pita uciteljica :
sta se dogodilo posle titove smrti?
a perica odgovara:
pa sahrana!!!
Pogledaj i ove poruke
Kada ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe :D
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
Lijepa si ka ikona kad te vide svi se krste
OVO JE MIŠ, DOBAR MIŠ, NAČIN MIŠ, DA MIŠ, IDIOT MIŠ, MIŠ BUDE, MIŠ ZAUZET, MIŠ DVA MINUTA. Sada ponovo pročitaj poruku bez reči "miš"
Imas anticku lepotu...Licis mi na Trojanskog konja
kako bi uletio u tebe :D
ko izbjeglica u prazan stan :D
Piroćanca već duže vreme grizla savest pa otišao kod popa na ispoved.
• Šta je, sine?
• Ja sam za vreme rata u podrumu skrivao Jevreje.
• Pa to je dobro delo.
• Ali sam im to naplaćivao.
• Pa znaš kako je, to košta, troškovi su to veliki.
• Ali im još nisam rekao da je rat gotov.
Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.