Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Pogledaj i ove poruke
Sinoc je nebo bilo prelepo,puno zvezda...Odjednom ugledah tebe. Mozes li mi molim te objasniti gde si letela na onoj metli
kad ti ne pisem poruke mislis da te zaboravljam,da sam skot. jel tako? a ja ti samo ostavljam vise vremena da me se jos vise pozelis....;)
Kada ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe :D
letele su dwe ptice, jedna soko druga bez oko :D
Lutam gradom, trazim srecu, ali onu ukusnu sarmu kuci, zaboraviti necu!
Рекла си да не желиш више да се видимо, али ипак дођи, угасићу светло!
Наставница биологије пита Перицу:
-Перице, којој групи животиња припада змија наочарка?
-Групи кратковидих.- одговори Перица
Vas horoskop. POSAO : zvezde vam se smese. PORODICA : zvezde vam se smese. LJUBAV : zvezde vam se smese. SEX : zvezde umiru od smeha :D