Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Pogledaj i ove poruke
Ide jedna žena i naiđe na pericu i pita ga: dječače možeš mi reći gde je apoteka? A pERICA JOJ ODGOVORI : NEMOGU! TI DJEČAČE NIKAD NEĆEŠ OTIĆI U RAJ! A PERICA KAŽE: NI TI U APOTEKU! JHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAH
Мујо и Хасо полажу испит из анатомије.
Питају Мују:
- Шта ће бити ако ти ископамо једно око?
Мујо каже:
- Нећу видети на једно око.
Питају га поново:
- Шта ће бити ако ти ископамо и друго око?
Мујо одговори:
- Бићу скроз ћорав.
Мујо положи испит, каже Хаси све одговоре и оде.
И сад питају Хасу:
- Шта ће да буде ако ти одсечемо једно уво?
Каже Хасо:
- Нећу видети на једно око.
Питају Хасу опет:
- А шта ћ бити ако ти одсечемо и друго уво?
Хасо одговори:
- Бицћ скроз ћорав.
Професор упита:
- Ма какве везе имају очи и уши?
А Хасо одговори:
- Па ако ми исечете оба ува, капа ће ми спасти на очи…
kako bi uletio u tebe :D
ko izbjeglica u prazan stan :D
da ti bude tvrd i dug
tebi zeli tvoj drug
da za tobom seku vene
da najbolje jebes zene
i da ih stavljas na slatke muke
a picke da ti budu pune ruke.
Da te uvek na sex zovu
i zelim ti SREĆNU NUVU
Stalno padam na ispitima. Proklete stolice.
Dolаzi prodаvаč usisivаčа kod bаbe nа vrаtа…
Evo, imаmo nove…
Nemаm jа pаrа, sinko!
Mа, sаmo mаlа demonstrаcijа…
Uđe on i iz kese istrese gomilu bаlege bаbi nа tepih.
Ako usisivаč ovo ne pokupi do zаdnje mrve, jа ću to dа pojedem!
E Bogа mi hoćeš, sinko, meni juče isključili struju!
Setaj po sumi,setaj po stazi ali na svoje dupence pazi,dupence strada dok covek migne jer ovde jebe ko koga stigne!
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!