oooo kakaww je cowecee , znas ja to mnogoo volim a jos lepse mi stoii kad ga stawim zaboli ali kad se namestii extra stoi .... nzm gde ti mozak putuje samoo znam da mi se rolka twoja strasnoo dopadaaa :):)
Pogledaj i ove poruke
Замишљам тебе и себе далеко од свих, чује се цвркут птица, осећа се мирис покошеног сена, сунце неуморно пржи наша тела, а ми и даље ОКОПАВАМО КРОМПИР!
Рибу воли, није мачак, час је мали, час дугачак. Главу има, није змија, његов убод страшно прија. Рудар није ал му личи својим послом да се дичи. На кога ти ово личи?
Kad si bio mali bio ti je velik,sad kad si velik sad ti je mali sta je to pocinje na slovo K a zavrsava se na C? Resenje: krevetac hahhaah
Velik sam 23cm. Volim da budem svuda. Kada me povedes sa sobom ljubis me ceo put. Uvek cu te cekati na krevetu nasmejan. Ali ti znas da sam plisani medvedic?
Волим те кад ме дереш, скидаш све са мене, ломиш ме на комаде, лагано ме лижеш и грицкаш... Ово нема везе са сексом воли те твоја милка са кексом...
Jedva čekam da me pipneš tamo gde se palim. . . Voli te tvoj TV!
Ako zelis osjetiti telo uz telo, vreli dah na vratu, razne poze isprobati, ulaziti spreda i otpozadi, cuti uzdahe, onda udji u gradski autobus.
Можеш ми скинути мајцу. Можеш ми скинути и брус па ако мора баш можеш скинути и доње рубље али само молим те остави ми штипаљке на жици!!!