ona:dobro..ali ako se ne vratis za pola sata naci cu te i ubiti na licu mjesta
Poruka broj #17578
ona:dobro..ali ako se ne vratis za pola sata naci cu te i ubiti na licu mjesta
Pogledaj i ove poruke
prvi put: kad kazu VOLIM TE
drugi put: kad kazu OZENIT CU TE
treci put: SKINI SE, NECU TI NISTA
Stomak: Osećao sam leptiriće za džabe.
Oči: Ponovo idu suze.
MOZAK: UPOZORIO SAM VAS IDIOTI ! -.-
ko izbjeglica u prazan stan :D