PRAVOSLAVCI i HRIŠĆANI ko će sa mnom nek' porani, BADNJEG JUTRA prije zrake idem gori u BADNJAKE. Kao što su preci moji, uz dom SRPSKI da mi stoji. Da za BADNJE VEČE plamti, tradicija da se pamti,i da SRPSKO ime traje,jer vera se ne prodaje!!!!
Pogledaj i ove poruke
Oprosti danas dužnima, podari sreću tužnima, sačuvaj ljubav, veru i nadu, teži ka sreći, a ne ka padu. U srcu voli i spominji Boga, nek čuva tebe i bližnjega tvoga. Badnjaci gore, nek sve ti se zlati, nek ti se dobro još boljem vrati. Srećan Badnji dan!
Ево поново најлепшег јутра,рођење Христово нека се слави,по бадњак крени брзо се врати испред куће дрво усправи.Срећно Бадње јутро домаћине!
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Neka ovaj Badnji Dan bude Vama radostan, puno zdravlja, puno sreće uz krst časni i uz sveće, nek se čuje pesme glas, blagoslovi Bože nas! SRETNO TI BADNJE VEČE!
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
U telu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, u radu uspeh, u ljubavi sreća, u noćima miran san, srećan Vam ovaj Badnji dan, a i Božić sutradan!
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvezda nebom šeće toliko ljubavi i sreće nek celoj porodici donese Badnje veče!