Dvanaest meseci plus dvanaest dana,daju dvadeset i cetiri presrecna dana,a ovih sedam sto fali u adrenalinu se proslavi.To daje trideset i jedan dan u decembru koliko ja znam.A pri kraju svakog decembra petarde se bacaju do neba.Tada su jako veseli svi,zato budi i ti i sa srecom 2015.godinu proslavi.
Srecna Nova Godina!!! <3
Pogledaj i ove poruke
Šta poželeti nekome ko ti je drag? Želim ti sunce kad je kiša, osmeh kad padaju suze, želim ti svetlo kad je mrak, želim ti najlepšu godinu do sad!
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)
Sve ružno što ti u knjizi života piše nek se od danas izbriše. A sve lepo što ti se sniva, nek ti se od ove godine zbiva! Srećna Nova Godina!
Желим ти из доброг најбоље, из лепог најлепше, пуно здравља, успеха и љубави... Нека ти сваки дан почне са осмехом, траје срећом и заврши лепим сном! Теби и твојима желим СРЕЋНУ НОВУ 2013!
U Novoj godini ti želim MIR jer njime sve započinje, LJUBAV jer daje smisao nesavršenom svetu, PRIJATELJSTVO jer ostaje i kad ničeg drugog nema, TOLERANCIJU jer nismo svi isti, SMEH jer leči bolesti, SITNICE jer se u njima krije SREĆA i SNOVE jer se mogu ostvariti!
Ako je sreća pahulja, želim ti planinu belu. Ako je ljubav kap vode, želim ti reku celu. Ako je uspeh zvezda, želim ti nebeski svod. Ako je drug kao brat i ti si meni rod. Neka ti ova Nova Godina donese sve što u poruci staje i neka među nama Večno Prijateljstvo Traje.
Нека ти 2021. испуни велике планове и донесе мале победе!
Ja nisam ptica i ne znam da letim, a sve što mogu je da te se setim. Nisam ni dobra vila i nemam njene moći, da ti ispunim želje u novogodišnjoj noći. Nisam ni Deda mraz koji poklone deli ali sam neko ko ti sve najlepse želi! SREĆNA NOVA GODINA!!!