Oko ponoci je nemoguce zvati i poruke slati,zato ti sada saljem poruku ovu da ti cestitam Godinu novu! Svaka minuta srecna ti bila, i svaka ti se zelja ispunila, gde god krenes Bog neka te cuva i sreca prati, lepse ti zelje ne mogu dati! SRECNA NOVA. GODINA!!!
Pogledaj i ove poruke
Желим ти из доброг најбоље, из лепог најлепше, пуно здравља, успеха и љубави... Нека ти сваки дан почне са осмехом, траје срећом и заврши лепим сном! Теби и твојима желим СРЕЋНУ НОВУ 2013!
Nova godina je list, nenapisan, beo i čist. Na njemu piše iskrena želja, puno ljubavi, zdravlja i veselja!!!
Poleteli Andjeli poput ptica, nek dotaknu osmeh tvog lica, nek ti donesu poruku na krilima belim da ti u Novoj Godini sve najlepse zelim !
Ponoćna svetiljka se gasi,
Ljubav u meni gori
Novu godinu ti čestita
Ona koja te više od života voli
Puno srece i lepih snova neka ti donese godina nova, a sve sto te tisti i bol ti stvara, neka odnese godina stara. SRECNA VAM NOVA 2021. GODINA
Нека ти 2021. испуни велике планове и донесе мале победе!
Želim da sreća sa tobom korača, da te prati ljubav od kamena jača, da te ljudi vole i cene, da u životu ne znaš za probleme. SREĆNA NOVA GODINA
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)