Gledaju deda i baka TV, kad baka sva uzrujana povice:
- "To je necuveno, opet seks na malom ekranu."
- "Draga, stavi naocare. To je majmun koji jede bananu."
Pogledaj i ove poruke
fanta okreni na igru ja je okrenuo ona se prosula xaxaxaxaxaxaxax :D :D
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
umesto mene zeznu si sebe.ja sam se snasla i drugig nasla,nisam ja ona koja voli sve ,a ti nisi ni ti faca da imas dve...
(pitaš prijatelja ovo) Ide Zec kroz šumu. Nosi štap i šešir. Gde ide?(onda dok daje pogrešne odgovore, ti čekaš da se iznervira. I kažeš mu) Zec ide tebi na živce!
Srce: Povređeno sam ponovo.
Stomak: Osećao sam leptiriće za džabe.
Oči: Ponovo idu suze.
MOZAK: UPOZORIO SAM VAS IDIOTI ! -.-
moju ljubav ja bih tebi dala,moje telo ja bih tebi dala,moje srce ja bih tebi dala,a da imam mozak nebi ovako srala.
Kineska poslovica:
-ko legne sa guzicom sto svrbi probudi se sa prstom sto smrdi....:))))
Sede tako dva idiota za stolom i jedan deli bombone.
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna meni, jedna meni, jedna meni!
Na to ga ovaj drugi zaustavi i kaže:
Čekaj malo, a tebi?