Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu...
Kaze mu ribica:
- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!
Kaze Zemunac:
- Hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:
- Oces na kredit ili na lizing??
Kad ce na to Zemunac:
- OCES TI NA ULJE ILI MAST?!!
Pogledaj i ove poruke
Imas anticku lepotu...Licis mi na Trojanskog konja
kako bi uletio u tebe :D
ko izbjeglica u prazan stan :D
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Timski rad je zakon. Uvijek možeš okrivit nekog drugog.
Ја сам мали ванземаљац који живи у твом мобилном телефону, то што стежеш су моја јаја, по твом осмеху рекао бих да ти се свиђа, молим те престани!
Što je brzina svjetlosti? Kad penzioner vidi slobodno mjesto u busu.
Super mi je pusim,pijem,drogiram se xD cini mi se poprawljam se !!! xD
Kad niko ne bude obracao paznju na tebe,kad nikom ne bude stalo do tebe. Kad te niko ne jebe ni 1%, javi se meni jebacu te 100%