Svaki dan te gledam. Ne mogu prva da započnem bilo koju priču sa tobom jer osetim monogo više od prijateljstva. Ako napravim prva korak neće biti dobro..... Ako krenemo da pričamo bojim se da ću ti reči nešto što ne želiš da saznaš, neće te iznenaditi nego se bojim tvoje reakcije.. ;-( ;-( :-( :-(
Pogledaj i ove poruke
Ја не тражим да ме неко воли - ја само тражим да ме неко схвати. А када ме тај неко схвати, он ће ме и заволети. Схваташ?
Највећа срећа у животу је кад у очима вољене особе угледаш себе!
___ ljubavni kolac ____
150g pogleda
200g poljupca
300g uzdisanja
To treba mesiti na tvrdoj klupi u parku u lezecem stavu.Za 9 meseci kolac je gotov... :DD
Ako nekog volis iskreno ga voli, nemoj da ga varas zapamti to boli ! <3
svaka ljubav ima svoje staro mesto ja se naseg setim i to vrlo cesto ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Vazno je samo da negde postojis... Da postojis i da me volis, vazno je da smo tu ispod istog neba i da si uz mene kad' mi to treba!
<3 hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.hvala ti za rec sto suzu brise ,takva se osoba ne radja vise <3
Jedan tvoj pogled bio je dovoljan da te zapazim, jedan dodir da se zaljubim, i samo jedan poljubac da te nikada vise ne zaboravim...!