Ако ме будеш нападала,знај нећу ти пружити никакав отпор.
Pogledaj i ove poruke
Necu te pustiti u kucu.Ma pusticu te u kucu,al u sobu ne.Ma pusticu te i u sobu,al u krevet ne.Ma pusticu te i u krevet,al na sebe ne.Ma usticu te i na sebe,AL SA SEBE NE!!!:)))
Zelela bih da sam postelja u kojoj spavas da te grejem.Volela bih da ti gricnem usne boje vina i zagrlim cvrstooooooo!!!!Jebeno te volim!!@
Ja se tebi swidjam, a ti meni?! ;)))
Seti se:
da neko,a ne svako...
da negde,a ne svuda...
da namerno,a ne slucajno...
da iskreno,a ne lazno...
Misli na tebe!
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
Imas 20 sekundi da odgovoris na ovu poruku od cega je vec proslo 5 sekundi i sto znaci da ti ostaje jos 10 sekundi i ako mi neodgovoris dugujes mi 100 poljubaca.Vreme isteklo!
Koliko u satu ima minuta toliko te zelim poljubiti puta...
Hoces mojoj mami biti zet ??? <3 <3 <3 WOLIM TE <3 <3 <3