Nek se uskrs u svim kucama slavi.nek se hristos javi.da ste svi u kuci zivi srecni i zdravi nek se uskrs vecno slavi !!!!
Pogledaj i ove poruke
Eто Васкрс нама стиже, спасење је нама ближе, православци широм света срећан ВАСКРС на многаја лета. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.
Желим да те светлост Христовог васкрсења осветли као што је осветлила васељену. И зато те поздрављам најрадоснијим хришћанским поздравом ХРИСТОС ВАСКРСЕ!!!
Trči mali zeka preko brda i dola, jer zna da tebe poljubiti mora...
Ostavio zeka i šargarepu i kupus, samo da bi tebi poželeo SREĆAN USKRS...
Радујте се:Христос воста,гробна тама пуста оста!Радујте се:Бог воскресе!Небо,земњу,све потресе.ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Православље наше мило све си нама подарило,кроз РОЖДЕСТВО,ВОСКРЕСЕЊЕ,ВАЗНЕСЕЊЕ,СВЕТО ТРОЈСТВО -Ето СРБИ браћо ко смо.
Топли поздрав вама свима што вас у тој кући има. Да сте сви живи и здрави, да се Васкрс вечно слави. Да вас прати благослов вечни и да су вам сви празници срећни. ХРИСТОС ВАСКРЕСЕ.
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - веру, наду, љубав и вечни живот донесе, тугу и смрт однесе!
Није Ускрс честитка, ни дар скупи, нити нешто што се купи. То је молитва и благослов од Бога, да свако још више воли ближњега свога! Срећан Ускрс!