U novoj 2021. budite zdravi, srećni i uvek lepo raspoloženi
Pogledaj i ove poruke
°.˛*.˛°˛.*★* SREĆNA *★* 。*
˛. _██_*.。*./ .˛* .˛。.˛.*.★* NOVA *★ 。*
˛. (´• ̮•)*.。*/♫.♫*˛.* ˛_Π_____. 2021. GODINA ˛* ˛*
.°( . • . ) ˛°./• ‘♫ ‘ •.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
.*(…’•’.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚♥♥♥♥♥ —
Ja nisam ptica i ne znam da letim, a sve što mogu je da te se setim. Nisam ni dobra vila i nemam njene moći, da ti ispunim želje u novogodišnjoj noći. Nisam ni Deda mraz koji poklone deli ali sam neko ko ti sve najlepse želi! SREĆNA NOVA GODINA!!!
Желим ти из доброг најбоље, из лепог најлепше, пуно здравља, успеха и љубави... Нека ти сваки дан почне са осмехом, траје срећом и заврши лепим сном! Теби и твојима желим СРЕЋНУ НОВУ 2013!
Нека вам предстојећи празници буду испуњени миром, а 2021. година донесе радост, здравље и успех.
Нека ти 2021. испуни велике планове и донесе мале победе!
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)
Nova godina je list, nenapisan, beo i čist. Na njemu piše iskrena želja, puno ljubavi, zdravlja i veselja!!!
U Novoj godini ti želim MIR jer njime sve započinje, LJUBAV jer daje smisao nesavršenom svetu, PRIJATELJSTVO jer ostaje i kad ničeg drugog nema, TOLERANCIJU jer nismo svi isti, SMEH jer leči bolesti, SITNICE jer se u njima krije SREĆA i SNOVE jer se mogu ostvariti!