VOLIM TE i nikom te nedam jer VOLIM TE i zelim celog zivota da te gledam:D
Volim jedne oci, volim njihov sjaj. Volim samo tebe, i to vec jednom znaj.
Voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako, koliko te volim to se tesko pise jer svakog trenutka volim te sve vise.
Nikada te necu ostaviti nikada jer mi je do tebe stalo,uvjek cu biti kraj tebe cak i kad ne bude trebalo,ti si moja sreca ti si moje sve samo cu ti reci ljubavi VOLIM TE!!!
Na ovom ekranu plave boje, ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova ISKRENO TE VOLIM LJUBAVI MOJA.
Koliko te volim to ti neću reći, odgovor je težak pa ću ga izbeći. Reći ću ti samo da je blizu neba, vidi je li dosta il još više treba?!
Hej,ti sa druge strane ekrana!Imam nesto vazno da ti kazem ,pazi dobro jer ja ne umem da lazem ,imam jednu misao iskrenu i lepu!Volim te naj vise na svetu!
Pisem ti a ne volim samocu , ti budi uz mene i danju i nocu!
Svetla se gase,a ljubav gori,
poruku ti pise onaj sto te Voli...<3 <3