Od mene imas poljubac,od Boga trazi zdravlje i srecu,a sve ostalo imas kod KINEZI... :)
Pogledaj i ove poruke
kod nas u ludnici je strava...daju nam da skacemo u bazen,a kad smo dobri puste nam i vodu... :)
Shta radi Chak Noris na drvetu?-Gleda uzivo kad lishce pada...
sinoc su nasli les proboden nozem u stoma, puklom lobanjom i veoma malim penisom...molim te druze javi se da znam da si ziv...
Nemoj se zezati sa mnom jer znam karate, kung fu, kick box, taekkwondo i još 47 drugih opasnih riječi.
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha
Најновијим анкетама утврђено је зашто мушкарци устају ноћу. 10 % устаје да би нешто појели, 15% да би отишли у WC, а 75% устаје да би се вратило кући!!!
Cudis se jer ti se ne javljam!? Ne da si mi uzeo SRCE, vec i PUNJAC!!! :):*
Ko rano rani,ceo dan zeva!:)