Sa tobom sretan sam do neba i vjeruj mi to.
Ti dajes sve sto meni treba i vise jos.
Svaki put kad ti usne pojubim ja poletim.
Pogledaj i ove poruke
-->>Dugo, vec dugo te posmatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu..// i konacno sam uspeo... <3 andjele! Pa ti nemas krila <3 :**
Nemoj da gledas na sat smuvacu te KAD-TAD ! ;)
DEVOJKA: Samo idi i reci joj!
DECKO: Ne mogu, zaljubljen sam u nju, ali ona nije u mene.
DEVOJKA: Ma zaljubice se, ti si divan.
DECKO: Dobro.. Volim te!
DEVOJKA: Volim i ja tebe, a sad idi reci joj..
DECKO: Upravo sam joj rekao..PROKLETO TE VOLIM !! ♥
sedim u hladu, grickam cokoladu, treniram dzudo, VOLIM TE LUDO..!
Seti se:
da neko,a ne svako...
da negde,a ne svuda...
da namerno,a ne slucajno...
da iskreno,a ne lazno...
Misli na tebe!
Ti se meni svidjas! Sad cu ja tebi da se svidjam, jel jasno? :D
Stara klupa, rukopis moj. Još te volim, piše na njoj… ♥
Imas sitno? Mama mi je rekla da je zovem kad se zaljubim.......:)