Dodje to tako da zbog nje ne mozes druge ni da pogledas, jer se nadas da tamo negde, kilometrima udaljena, ona misli na tebe isto tako kao sto ti mislis na nju. Ta prokleta nada... Ona jedina ostaje i kada svi drugi odu.
Pogledaj i ove poruke
Smeh je znak srece. Nada je znak vere. Poljubac je znak ljubavi. A imati mene....e to je vec znak dobrog ukusa.... :)))))
Највећа срећа у животу је кад у очима вољене особе угледаш себе!
Momak: sad će 00:00, zaželi želju
Cura: koja će biti tvoja?
Momak: da uspijemo... tvoja?
Cura: da se ispuni tvoja
Срце ти је сасвим у реду _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ али зато мозак ---------------------------- забрињавајуће!!! Почни да мислиш на мене.
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...
Znam da me ZELIS-NESTO MI KAZE! Znam da me SANJAS-SRCE ne laze! Tesko mi je da zivim bez tebe... Da mi je dobro LAZEM SAMU SEBE!... A znam da me volis... KAO I JA TEBE!!
Zivot je prica bez kraja,dok ne prodjes kroz vrata raja,ne znas sta donosi noc a sta dan,al' jedino znam. Zivot mi doneo tebe da te u srce zakljucam. Na ovaj dan sreo sam se sa usnama tvojim,bio je to osecaj sto i danas postoji...nezan i opojan,sto siri se venama mojim... I puca mi kroz vene,sto siri se ko stihija kroz mene..volim te moj slatki andjelei hiljadu reci sad u pesmi malo je da ti kazem koliko volim te! na ovaj dan sreo sam se sa ocima tvojimi u tebi video onu pravu koju cu voleti,za koju cu ziveti! Ono nesto posebno sto ce zauvek trajati! U zivotu postoje dani koje pamtis dok si ziv!! 10.7.2012. " volim te,bebo "
Moja želja si ti .. Anđeo s neba .. Anđele volim te .. Volim do neba .. Ti si taj poseban .. U mome svijetu .. I dalje čuvam .. U svojem tijelu .. Al tii .. I dalje nisi svjestan .. Koliko volim te .. Poletimo do neba .. Sa tobom mogu sve .. To me čini tako sretom .. Samo priđi .. Mali i vodi me .. ! <3 samo za Saleta od Nelle !