бебо јел си ти загађење у београду пошто ме остављаш без даха?
Pogledaj i ove poruke
Ако ме будеш нападала,знај нећу ти пружити никакав отпор.
decko:znas li da racunas ? |
devojka:znam
decko:racunaj da si moja :*
Koliko u satu ima minuta toliko te zelim poljubiti puta...
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3
Zelim da me zagrlis, moje usne da poljubis... Zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da pises.
Nemoj da gledas na sat smuvacu te KAD-TAD ! ;)
Prema cl.24,odluka 3,stav 1,tacka 5,amandman o seksu,osudjujem te na dozivotnu robiju u mom krevetu.Protiv ove odluke se ne moze uloziti zalba.
Reci tvojim grudima,da ne bulje u moje oci!