Ti mislis da sam sretan jer moj pogled kaze al srce potajno place a pogled uvjek laze
Nikad ne trazi nesto savrseno da to zavolis, bices u opasnosti da umres bez ljubavi. Zavoli nesto sto nije savrseno i ucini ga savrsenim svojom ljubavlju.
vidim te a tebe nema,cujem te a nisi tu...kad umorne oci sklopim ljubim te u snu...
Daj mi tvoje usne da na njima gorim, daj mi tvoje srce vidis da te VOLIM...Daj mi tvoju ljubav nek bude moja sudbina sam tvoja... <3 by:Milica,Ivana i Ivona :*
Kazu da je sreca biti lep, biti bogat, i imati sve, ali niko od njih ne zna sta je sreca, sem mene, JER IMAM TEBE I SA TOBOM SVE!!
<3 hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.hvala ti za rec sto suzu brise ,takva se osoba ne radja vise <3
Zašto zatvaramo oči kada plačemo? Kada sanjamo? Kada se molimo? Kada se ljubimo? Zato što znamo da najlepše stvari ne možemo videti nego ih osećamo srcem ♥ !
kada se sretnemo ne skidaj pogled svoj jer videces nekog ko je nekad bio tvoj.i kad budes u samoci ti zapitaj srce svoje,da li jos pamti ime moje.