Ledena mi suza iz oku pala,velika mi rana na srcu ostala,ostala je rana da me vecno boli,jer nedostaje mi osoba koju ludo volim...
Pogledaj i ove poruke
Moje oci traze pogled tvoj, moje telo zeli dodir tvoj, moje bi usne ljubile tvoje, mnogo mi nedostajes srculence moje.
Pala je noc svuda je tama moja dusa bez tebe je sama sunce spava, mesec drema kako je tuzno kad tebe nema... Jellena
Ej psssst! Ja sam porukica koja se sama poslala sa ovog broja. Vlasnik nema pojma! Hocu da ti kazem da misli na tebe i da mu puuno, puuuuno nedostajes!
Nema te milo moje, sekunde brojim do poruke tvoje, al telefon cuti kao da hoce da ga molim, ne zna da si mi sve na svijetu i da te beskrajno volim!
Slušaj! Ovo stvarno nikuda ne vodi! Možda nije lijepo ovako da ti kažem, ali vrijeme je da saznaš! Glupo je to ovako pisati, ali ja bez tebe nemogu disati!
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...
Nocas nebo na tebe mirise,dusa sa uzdahom poruku ti pise,nocas sapucem sve tise i tise,jer mi nedostajes sve VISE I VISE...! <3
beli golub na prozor mi sleteo i sapnuo mi da je od tebe doleteo. poljubac mu dadoh da ga preda tebi jer nikog sada radije poljubio nebi