Mislim na tebe srce mi skace ne widjam te cesto a zelim te swe jace sa zeljom da te widim naprawicu cudo jer cu swima reci "ACO"swidjas mi se ludo..:*
Pogledaj i ove poruke
Violina je instrument koji lepo svira,a LJUBAV je zica koja se ne dira!!! :D
TI SI MALO MACE STO pO Srcu gbere VOLIM TAJ OZILJAk JER JE TO OD TEBE PORED TOG OZiLJKA TVOJE IME PISE I ZATO JA TeBe VOLIM NAJVISE.....
decko:znas li da racunas ? |
devojka:znam
decko:racunaj da si moja :*
Dugo sam u krizi. Namazi medom, osvezi ledom. Polozi me celu, zeli me vrelu. I ove noci samo za tvoje oci, glatke noge sijaju u mraku, moj jezik na tvom stomaku. Bezobrazan budi,mazi mi grudi, to osecam bicem celim. Sreco, shvati da tebe zelim!
Koliko u satu ima minuta toliko te zelim poljubiti puta...
Imas lepu majcu a jel ima ta majca broj fona?
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije
ispred kuce metar drva ti si moja ljubav prva