Pogledaj na kalendar prolaze dani, a meni se čini da je isto ko lani. Nije isto godina je nova pa neka ti donese bezbroj bezbrižnih snova.
Pogledaj i ove poruke
Sve ružno što ti u knjizi života piše nek se od danas izbriše. A sve lepo što ti se sniva, nek ti se od ove godine zbiva! Srećna Nova Godina!
U Novu godinu sa osmehom zaplovi, i neka ti se ostvare svi najdrazi snovi, a probleme iz stare bez patnje preboli, to ti zeli neko ko te puno voli! Srecna Nova godina! :)
Poleteli Andjeli poput ptica, nek dotaknu osmeh tvog lica, nek ti donesu poruku na krilima belim da ti u Novoj Godini sve najlepse zelim !
Док честитку читаш ову и годину чекаш нову, из мог срца прими жељу, дочекај је у весељу! Нека ти је живот пун среће и снова, нека ти је срећна ГОДИНА НОВА!!! Цмок
Кад откуца пола ноћи, руку да ти пружим нећу моћи, зато ти шаљем поруку ову, желим ти СРЕЋНУ ГОДИНУ НОВУ!
U Novoj godini ti želim MIR jer njime sve započinje, LJUBAV jer daje smisao nesavršenom svetu, PRIJATELJSTVO jer ostaje i kad ničeg drugog nema, TOLERANCIJU jer nismo svi isti, SMEH jer leči bolesti, SITNICE jer se u njima krije SREĆA i SNOVE jer se mogu ostvariti!
Ako je sreća pahulja, želim ti planinu belu. Ako je ljubav kap vode, želim ti reku celu. Ako je uspeh zvezda, želim ti nebeski svod. Ako je drug kao brat i ti si meni rod. Neka ti ova Nova Godina donese sve što u poruci staje i neka među nama Večno Prijateljstvo Traje.
У кризи морамо штедети на свему, па и на рачуну за телефон. Користим овај SMS да вам пожелим срећну 2013-ту, срећан Божић, рођендан, славу и Ускрс. Леп провод за 1. мај, да се одморите и поцрните на летњем одмору. И у случају да се криза одужи... желим вам срећну 2014!