Nek se čuje plotun pravi, kad junačka kuća slavi, DANAS VALJA ZAGALAMIT U TRI BOMBE I DINAMIT. Nek dušmani vide šta smo i da dušu mi ne prodasmo !!! SREĆAN BOŽIĆ.
Pogledaj i ove poruke
Стари ми је ђедо рек'о: Када будеш Бадњак сјек'о, ка истоку окрени се, са 3 прста прекрсти се. На истоку сунце сија, на истоку је и Русија. Бадњак с'јеци, Бога моли, Србију воли. Бога моли за Косово и за здравље Србиново, не дај губи на торине, продаће те мој Србине!!!
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
Да остварите сваки сан, помогао вам Бадњи дан, да у кући новац тече, помогло вам Бадње вече. Нек се срећа са здрављем сроди: Мир Божји, Христос се роди!
Dobri dome dobar dan, sa srećom vam Badnji dan, da vam Bog podari svaku sreću i zlata punu vreću, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude fino
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi
Домаћине добар дан данас слави Бадњи дан,испред куће бадњак стави и рођење Божје слави.Бог ти сваку срећу дао и од зла те сачувао.Срећан Бадњи дан!
Srećan Vam Badnji dan i Božić!
Neka bude ljubavi i zdravlja, u tvome domu večitoga slavlja... Nek se pije vino i rakija i pogača peče, i neka vam je srećno ovo BADNJE VEČE.. ♥