Ti možeš drugoj u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pene, ali kad budeš na vrhuncu moći gledaćeš nju,a videćeš mene...
Pogledaj i ove poruke
Nekada moraš otići, da vidiš ko će doći za tobom. Nekada moraš pričati tiše, da vidiš ko te sluša. Nekada se moraš potući, da vidiš ko je na tvojoj strani. Nekada moraš donosti pogrešne odluke, da vidiš ko će ih ispraviti. NEKADA MORAŠ VOLJENOJ OSOBI DOPUSTITI DA ODE, DA VIDIŠ DA LI TE VOLI DOVOLJNO DA SE VRATI ♥ !
umrecu jedne noci polako i tiho dok priroda spava da ne vidi niko.niko nece znati da te volim vise od sebe i niko nece znati da umiram zbog tebe !!!
Život kaže - "preboli je!" ... a srce kaže - "ne mogu, VOLIM JE"
Da sam ga volela svi su to znali,da smo se ljubili i to su znali,da se nismo razdvajali i to su znali,da ce me ostaviti nisu verovali:-(((
Tesko je cekati nekog, u ciji povratak nisi siguran... Sanjati nekog dok on sanja druge... Biti nista, u ocima koje ti znace sve!!!
Ne pitaj za mene i za moje boli... Jer svi ce ti isto reci: Jos uvek te voli....
volela sam jednog decka vise nego zivot svoj al sudbina nije htela da taj decko bude moj..
Nemoj plakati, on ne place zbog tebe. Nemoj ga voleti jer on voli samo sebe. Nemoj ga moliti, on ne moli druge, pozeli mu da voli jer LJUBAV JE GORA OD TUGE!