ponoc je 12 sati poljubac ti ne mogu dati zato ti saljem cestitku ovu sa ti cestita ljubavi godinu novu ☺♥♥
Pogledaj i ove poruke
moju ljubav ja bih tebi dala,moje telo ja bih tebi dala,moje srce ja bih tebi dala,a da imam mozak nebi ovako srala.
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…
Moj dečko i ja smo totalno različiti,ja za razliku od njega postojim xD
Zdrawo, da se upoznamo!ja sam wracara,vracam paroslost,menjam sadasnjost,proricem buducnost,mrtwe ozivljavam a zive ZAJEBAVAM!!!:)
Nesreća je kad ti sreća kuca na vrata a ti nisi kod kuće.
Shta radi Chak Noris na drvetu?-Gleda uzivo kad lishce pada...
Ide jedna žena i naiđe na pericu i pita ga: dječače možeš mi reći gde je apoteka? A pERICA JOJ ODGOVORI : NEMOGU! TI DJEČAČE NIKAD NEĆEŠ OTIĆI U RAJ! A PERICA KAŽE: NI TI U APOTEKU! JHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAH
BEZ TEBE MUZIKA JE STALA I SWE JE CRNO...VRATI MI SE STRUJO! :D