TI SI MALO MACE STO pO Srcu gbere VOLIM TAJ OZILJAk JER JE TO OD TEBE PORED TOG OZiLJKA TVOJE IME PISE I ZATO JA TeBe VOLIM NAJVISE.....
krava kravi kaze muu, a ja tebi i love you. koza kozi kaze bee, a ja tebi volim te. svinija svinij kaze rok a ja tebi saljem cmok <3
Kažu da je poljubac najlepši susret... hajde da se nađemo
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije
Zelim da me volis,a ne zaboravis
da me nezno ljubis,mazis,
slatko pazis,da me hranis keksom i
uzbudjujes dobrim......seksom!!!!!!!!!!!
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
Violina je instrument koji lepo svira,a LJUBAV je zica koja se ne dira!!! :D