bojim se noci jer nema sunca i ne vide se lepe stvari, plasim se zivota i buducnosti jer ne vidim sta ce se promeniti a ja sama sa sobom i ako nisam sama al fali nesto... ceka, andjela koji je zaduzen za mene al nesto mi slabo leprsa krilima kao da se i on umorio od mene.. tama a moja dusa uplasena kao vrapcic koji se sakrio od kise i trese svoja krilca da bi se ugrejao. sta cu,.. ne znam ne vidim izlaz a nesto se mora naci, andjele pomozi i sacuvaj me u noci.
Pogledaj i ove poruke
Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.
slatko spavaj seceru moj,cuva te andjeo tvoj,kad sklopis kapke na obrazu osetices poljubce slatke,to ti saljem ja po andjela u belom volim te i dusom i telom
Kada dođe veče i padne mrak, leći ćeš u krevet i želećeš da dođe prvi sunca trag, uplašićeš se čudovišta, veštica i vampira, ali ne boj se i ne dozvoli da ti san bude pun nemira, sanjaj polja puna slatkiša i šećerne pene, ali nipošto ne zaboravi da sanjaš MENE! |-)
Veceras cu da fly in your kraj, ugasicu light da ti pozelim good night. Da te kiss, jer mi mnogo miss. Sad close your oci and dream something very nice! :D
<3 Nenad <3
U tamnoj noći dok kiša tiho pada, kad ti se izgubi i poslednja nada, kad ti tužna postane noć, seti se da neko misli na tebe i ljubi te za laku noć! Polako hvatam zalet za san, duša mi je van i ne znam gde je, ali znam skim je, jer moje srce šapuće ti ime! Laku noć princezo!
Doći ću ti noćas u san, na obraz ću ti staviti dlan, nežno ču te milovati po licu, neću pustiti suzu izdajicu. Poljubit ću te u snene oči i onda tiho nestati u noći.
znaj da si mi bitna, budi bez brige, utoni u san i ne brini nista, volim te uvek gde god bila, a sad lepo spavaj ljubavi mila... laku noc...
Laku noc ti jos pozelim svaku noc i kad nisi moja ti lepo sanjaj ljubavi, ne znam kolko njih za tobom uzdise, ali jedno znam...ko te voli najvise... ;)